Noclegi Pieniny

Noclegi w urzekającym zakątku Pienin.

Jeśli zamierzasz odwiedzić Pieniny gorąco namawiamy do skorzystania z naszych komfortowych i wygodnych pokojów gościnnych. Jednak nie tylko walory użytkowe czynią z naszej willi idealne miejsce do spędzenia wolnych dni. Niezwykła uroda okolicy oraz bogate zaplecze turystyczne to ważne powody, dla których warto wybrać nasz obiekt jako miejsce pobytu. Nie sposób wyobrazić sobie lepszej lokalizacji na urlop w górach, jak tylko położoną u ich stóp urokliwą willę obdarzoną nietuzinkową atmosferą.

Wyobraź sobie, że patrząc w okno, Twoim oczom ukazuje się nadzwyczajny krajobraz górski, widzisz piękne Trzy Korony, przypatrujesz się przełomowi Dunajca, obserwujesz flisackie łodzie... Skorzystawszy z naszej oferty noclegowej będziesz mógł do woli podziwiać te zachwycające widoki. Z pewnością umilą Ci one wolne chwile w przerwach pomiędzy wyprawami turystycznymi oraz innymi atrakcjami.

Tuż spod naszej willi wyruszysz na szlaki wiodące na: Trzy Korony, Zamkową Górę oraz Sokolicę. Szybko i łatwo dostaniesz się do słowackiej miejscowości Czerwony Klasztor, która leży tuż za brzegiem pobliskiego Dunajca. Obok ekscytujących pieszych eskapad w góry oraz wycieczek do sąsiadujących miasteczek turystycznych, mamy zaszczyt zaproponować Ci szereg atrakcji, a wśród nich: spływy pontonami i kajakami ze sternikiem, wyprawy rowerowe, jazdę konną, wyprawy na narty. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego. Na terenie naszej willi znajduje się miejsce na ognisko, grill, ławeczki i parking. Pokoje są wygodne, estetyczne i w pełni wyposażone, urządzone zgodnie z obowiązującymi standardami.