Rafting Dunajec

Słynny przełom Dunajca, prawdziwy fenomen natury, charakteryzuje się przede wszystkim oszałamiającą różnorodnością krajobrazów. Płynąc rzeką oglądamy niczym w kinie imponujące skalne urwiska, pokryte roślinnością górskie zbocza, majestatyczne szczyty. Zza ostrych zakrętów rzeki wyłania się co rusz nowy, zapierający dech w piersiach widok. Od pewnego czasu nowym, modnym sposobem odkrywania uroków Pienińskiego Parku Narodowego jest rafting Dunajcu.

Rafting na Dunajcu , czyli emocjonujący spływ po rzece pontonem, to niecodzienna propozycja spędzenia wolnego czasu, wyjątkowo ekscytująca i atrakcyjna, dedykowana przede wszystkim osobom poszukującym nowych form aktywnego wypoczynku. Spływ pontonem po malowniczym przełomie Dunajca dostarcza nie tylko mnóstwa emocji i przeżyć, ale również pozwala napawać się urokami natury. Niesamowite widoki, zmienny nurt rzeki i obfitująca w przygody podróż gwarantuje najwyższy poziom emocji i niezapomniane wspomnienia. Spływ pontonem po Dunajcu w Pieninach to znakomita rozrywka niemal dla każdego.

Z tego rodzaju atrakcji możemy skorzystać dzięki usłudze naszej firmy działającej w Sromowcach Niżnych. Turyści mają do dyspozycji zarówno wykwalifikowaną kadrę instruktorów, jak i zróżnicowaną ofertę, mianowicie spływy indywidualne, rodzinne, a więc także dla dzieci i młodzieży oraz grupowe. Dla śmiałków spragnionych ekstremalnych przeżyć idealny będzie canoe rafting, czyli spływ dwuosobowymi, pneumatycznymi kanadyjkami. Ponadto oferuje się szkolenia z kajakarstwa górskiego oraz dodatkowe atrakcje w postaci przystanków przy górskich źródłach i miejscach kąpieli. Możliwe są również specjalne eventy firmowe.