Wypożyczalnia sprzętu sportowego

 • Rafting Dunajec

  Rafting Dunajec

Wypożyczalnia rowerów i sprzętu wodnego.

Wczasy w Pieninach niosią ze sobą ogromne możliwości turystyczne i rekreacyjne. To prawdziwy raj dla amatorów pieszych wycieczek, dla tych, którzy lubią poznawać nowe, ciekawe zakątki i mierzyć się z naturą, zdobywając górskie szczyty. To także wymarzone miejsce dla miłośników sportów wodnych i jazdy rowerem.

Jeśli chcesz zwiedzić Pieniny, przemierzając je jednośladem, serdecznie zapraszamy do naszej wypożyczalni rowerów. Wynajem pojazdu pozwoli Ci oddać się ulubionej formie rekreacji bez konieczności przewożenia prywatnego roweru z domu. Oferowany przez nas sprzęt wyróżnia się dobrą jakością, jest w pełni sprawny, pod względem technicznym i funkcjonalnym przystosowany jest do jazdy po górskich terenach. Ponieważ Pieniny obfitują w niezwykle ciekawe, zarówno łatwe, jak i trudniejsze, szlaki rowerowe, warto skorzystać z tej znakomitej formy aktywnego wypoczynku bez względu na wiek oraz poziom zaawansowania. W zależności od własnych upodobań, możesz wynająć u nas rowery zarówno na godziny, jak i na doby.

Nasza wypożyczalnia oferuje również sprzęt wodny, w tym cieszące się dużym powodzeniem wśród urlopowiczów kajaki pneumatyczne. Wynajem obejmuje trasę wiodącą z Czerwonego Klasztoru do przystani w Leśnicy (nieopodal Szczawnicy). Koszt wypożyczenia kajaku obejmuje również jego powrotny transport do Czerwonego Klasztoru, którym dla wygody Klienta zajmujemy się my.

Jeśli urlopujesz w Pieninach i poszukujesz ciekawych atrakcji turystycznych, gorąco zachęcamy do wizyty w naszej wypożyczalni rowerów i kajaków. Z chęcią pomożemy Ci dobrać sprzęt, który zapewni Ci dużą porcję wrażeń.

 • Wypożyczalnia Rowerów Pieniny

  Wypożyczalnia Rowerów Pieniny

 • Spływy kajakowe Dunajcem

  Spływy kajakowe Dunajcem

 • Spływy pontonowe

  Spływy pontonowe

 • Wycieczki Rowerowe

  Wycieczki Rowerowe

 • Trasy rowerowe Pieniny

  Trasy rowerowe Pieniny