Rafting na Dunajcu

 • Rafting Pieniny

  Rafting Pieniny

Twój urlop w Pieninach, obok zdobywania górskich szczytów, może obfitować również w szereg innych pochłaniających zajęć. Jeśli chcesz maksymalnie urozmaicić sobie wakacje, zdobyć mnóstwo ciekawych, nowych wrażeń i wrócić do domu z głową pełną niezapomnianych chwil, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która umożliwi Ci zapoznanie się z niesamowitym klimatem Pienin od środka, wprost z perspektywy wodnego żywiołu podczas Spływu Dunajcem.

Mamy zaszczyt zaproponować Ci rafting Dunajec na nieokiełznanym, niekiedy spokojnym, niekiedy wartkim Dunajcu, atrakcję, która z każdym sezonem zjednuje sobie coraz większe uznanie ze strony przebywających w okolicy urlopowiczów. Rafting zaczyna się w naszej bazie pontonowej w Sromowcach Niżnych a kończy w SzczawnicySpływy Dunajcem odbywają się pontonami i kajakami pneumatycznymi, jednak niech nie przerażą Cię trudności w kierowaniu tego typu sprzętem, gdyż każda wyprawa odbywa się w towarzystwie sternika. Ponieważ chcemy mieć pewność, że każdy nasz Klient podczas raftingu będzie w pełni usatysfakcjonowany z odbytej wodnej eskapady, zawsze dopasowujemy jej poziom zaawansowania do indywidualnych umiejętności i upodobań.

Rafting na Dunajcu to w pełni bezpieczna forma rekreacji, która nastręczy Ci wielu niezapomnianych emocji. Uczestnikom naszych spływów pontonowych gwarantujemy pełną opiekę instruktora i informację krajoznawczą o zwiedzanych okolicach. W ramach oferty udostępniamy przebieralnie przed i po spływie, zapewniamy też wszelkie niezbędne akcesoria, odzież i sprzęt ochronny (m.in. kaski, kamizelki), hermetyczne opakowania na ubrania i urządzenia elektroniczne. Istnieje możliwość nagrywania spływu z kamery sportowej.

Spływy pontonami i kajakami ze sternikiem to możliwość poznania kolejnego, fascynującego oblicza Pienin. To także kapitalna, podnosząca poziom adrenaliny zabawa, do której zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz inne grupy zorganizowane.

Na Rafting Zakopane potrzeba niecałą godzinę - właśnie tyle czasu zajmuje przyjazd z Zakopanego do Sromowiec gdzie zaczynamy Rafting .Nie masz własnego transportu lub nie chcesz przyjechać we własnym zakresie , nie szkodzi - mamy zaprzyjaźnione firmy transportowe które zawiozą Cię na miejsce startu (Sromowce Niżne) a odbiorą po spływie na mecie w Szczawnicy i zawiozą do Zakopanego.

Rafting Sczawnica  polega na wypożyczeniu w zaprzyjaźnionej wypożyczalni w Szczawicy roweru i dojechaniu nim Drogą Pieńińską Przełomem Dunajca do Sromowiec Niżnych(ok12 km) do naszej bazy pontonowej gdzie przesiadamy się na pontony i płyniemy do Szczawnicy.

 Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony z Raftingiem   www.raftingpieniny.pl

 • Spływ Dunajcem

  Spływ Dunajcem

 • Rafting Dunajec

  Rafting Dunajec

 • Spływy pontonem

  Spływy pontonem

 • Spływy kajakowe

  Spływy kajakowe